Elektrownie słoneczne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która obejmuje profesjonalne elektrownie słoneczne i wiatrowe. To systemy stosowane jako dodatkowe źródło energii, które pozwala na uniezależnienie się od sieci lokalnego dostawcy energii elektrycznej. Prezentowane przez nas rozwiązania najlepiej sprawdzają się jako zasilanie domów „nisko-energetycznych”, które są bardzo dobrze ocieplone i jednocześnie potrzebują małej ilości prądu. Te systemy fotowoltaiczne cieszą się ogromną i stale wzrastającą popularnością, bo do prawa polskiego wprowadzana jest Dyrektywa Unii Europejskiej nr 2002/91/WE, według której w budynkach nowych oraz starych (gruntownie remontowanych) projektant będzie musiał uwzględnić w dokumentacji budynku zastosowanie energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii (OZE). Stawiamy zarówno na ekologiczne, jak i ekonomiczne rozwiązania. Zastosowanie systemów wykorzystujących niewyczerpane źródła energii z wiatru, czy promieniowania słonecznego, z pewnością pozwoli Państwu na zaoszczędzenie pieniędzy. Dodatkowo, jeśli skorzystają Państwo z naszych usług, będą mieli Państwo ogromny wkład w ochronę środowiska. Warto zainwestować zatem w sprawdzone rozwiązania!

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy Państwu dwa rodzaje elektrowni wiatrowych:

Do grzania wody
Prezentowane w naszym asortymencie systemy idealnie nadają się do gospodarstw domowych. Są to urządzenia wyposażone w sterownik do grzania wody oraz grzałkę. Funkcjonalność, solidność i niezawodność są głównymi wyróżnikami oferowanych produktów. Ich największym atutem jest jednak to, że energia pozyskiwana przez wiatrak jest w pełni wykorzystywana.

Do urządzeń elektrycznych
Przedstawiamy praktyczne w zastosowaniu systemy fotowoltaiczne, dzięki którym można w oszczędny i łatwy sposób oświetlić teren zielony, bądź zasilić energią elektryczną mniejsze budynki (np. domki letniskowe). Proponowane przez nas produkty służą również jako ładowarki akumulatorów znajdujących się na jachtach, na których nie ma bezpośredniego zasilania.