Oświetlenie SMD i LED

Oświetlenie SMD następca LED staje się coraz bardziej popularne. Poniżej wymieniono kilka cech, które mogą pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru oświetlenia.

Niskie rachunki – dzięki niskiemu poborowi energii elektrycznej, lampy SMD pozwalają zmniejszyć rachunki za prąd. Oszczędność zużycia energii wynosi 70-90% w stosunku do tradycyjnego oświetlenia. Źródłem dodatkowych oszczędności są niskie koszty serwisu dzięki temu, że lampy mogą działać bezobsługowo przez lata.

Ekologia – niskie zużycie energii połączone z możliwością zasilania z baterii słonecznych przekłada się na ochronę środowiska naturalnego. Co więcej, materiały wykorzystane w produkcji spełniają wymagania dyrektywy RoHS, a lampa w całości może zostać poddana procesowi recyklingu. Unikalny układ diod ogranicza rozproszenie światła przez co redukuje jego straty. Uproszczona budowa lampy SMD redukuje jej ciężar.

Komfort i funkcjonalność – zastosowanie SMD o wysokiej niezawodności i czasie życia liczonym w dziesiątkach tysięcy godzin pozwala na długo zapomnieć o konieczności serwisowania. Inteligentny system kontroli napięcia – zapobiega skokom zapewniając stałe napięcie. Pierwszy system optyczny, który dzięki prostokątnemu zastosowaniu układu SMD pozwala uzyskać kontrolę nad snopem światła. Brak wysokiego napięcia – nie przyciągają kurzu oraz nie emitując ciepła nie przyciągają owadów.

Prosta instalacja – montaż oprawy SMD o klasycznej, sprawdzonej konstrukcji jest równie prosty jak montaż zwykłej oprawy oświetlenia ulicznego. Dodatkowym atutem lampy jest możliwość doboru barwy świecenia. Praca w niskiej temperaturze – nie zażółca. Brak migotania, lampy odporne na wstrząsy i uderzenia. Brak promieniowania UV.

Bezpieczeństwo – stosunkowo wysoki współczynnik oddawania barw (CRI), funkcja „fast-start” oraz duża równomierność oświetlenia poprawiają widoczność. Brak efektu niekorzystnego oślepiania zwiększa komfort i bezpieczeństwo ruchu drogowego zmniejszając liczbę wypadków. Lampy zaprojektowane do oświetlenia ulic, chodników, placów. Nie oświetlają obszaru poza wyznaczonym.

Prestiż – lampy SMD, stając się częścią krajobrazu, kształtują atmosferę miejsca, w którym się znajdują. Dzięki swym unikalnym cechom zostają w pamięci tych, którzy choć raz je widzieli. Znajdują uznanie u osób z wizją, która uwzględnia zarówno bezpieczeństwo użytkowników dróg jak i ochronę środowiska naturalnego.

Lampy solarne

Prezentowane w naszym asortymencie lampy solarne stanowią niedrogie, efektywne i przyjazne dla środowiska naturalnego oświetlenie zewnętrzne. Można ich użyć natychmiast i cieszyć się praktycznie bezobsługową eksploatacją.

Gdy tylko zapadnie zmrok, automatyczny układ włącza lampy, zapewniając odpowiednie oświetlenie terenu. Odpowiednio dobrane parametry zapewniają autonomię pracy aż do 24 godzin, zależnie od lokalizacji, pory roku i warunków pogodowych. Każdy z przedstawianych produktów jest łatwy w montażu – jego uruchomienie nie wymaga podłączania do prądu kłopotliwymi kablami i zezwoleń na instalację.

Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką efektywność, trwałość i odporność tych elementów na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto oferowane urządzenia nie pobierają energii z sieci elektrycznej, dzięki czemu każdy z Państwa może zaoszczędzić pieniądze.

Dlaczego lampy solarne?

Proponowane urządzenia posiadają wiele zalet. Na tle tradycyjnych form oświetlenia wyróżnia je:

 • funkcjonalność,
 • niskie koszty,
 • lampa działa już w pierwszą noc po instalacji,
 • montaż nie wymaga pozwolenia na budowę,
 • szybka i prosta instalacja,
 • długi czas eksploatacji,
 • gwarancja jakości.

Zastosowanie

Proponowane przez nas lampy, które są zasilane energią słoneczną, mają szerokie zastosowanie. Mogą być zainstalowane wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zarówno niedrogie, jak i długotrwałe oświetlenie. Ich montaż polecany jest między innymi przy:

 • przejściach dla pieszych,
 • przystankach autobusowych,
 • skrzyżowaniach ulic,
 • parkach,
 • ogrodach,
 • powierzchniach przemysłowych,
 • parkingach,
 • terenach prywatnych
 • i wielu innych.

Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z przygotowanymi przez naszych specjalistów rozwiązaniami, zapewniającymi długotrwałe oraz oszczędne oświetlenie zewnętrzne!

Oferta

Kinkiet solarny
LEDDY WALL
Wolnostojąca lampa solarna
LEDDY MODENA
Latarnia ogrodowa
LEDDY CLASSIC
- diody LED o mocy 3W
– żywotność 35000h
– ogniwo fotowoltaiczne 20Wp
– akumulator o pojemności 7Ah
- dwie diody LED, każda o mocy 3W
– żywotność 35000h
– ogniwo fotowoltaiczne 30Wp
– automatyczny układ oświetlenia
– wysokość lampy to 3,1m
- diody LED o mocy 3W
– żywotność 35000h
– ogniwo fotowoltaiczne 30Wp
– akumulatory o łącznej pojemności 14 Ah